GALERII

Vaade konverentssaalist Viru hotellile

PARTNERID

Estonia pst. 5Swedbank

Firmast

Meie firma põhitegevus on büroo- ja kaubanduspindade rentimine. Tegutseme alates 2003. aastast meile kuuluvas hoones aadressil Estonia pst 5, Tallinn.

Algul andsime büroo- ja kaubanduspindu rendile üksnes pikaajaliste lepingute alusel.

 

Vastavalt äri laienemisele ja turuolukorra muutumisele oleme hakanud rentima ruume ka tunnihinnaga, pakkuma virtuaalbüroo- ning kõikvärki äriga kaasnevaid teenuseid, näiteks raamatupidamist.

Niisiis, praegu tegutseb Estonian Office büroopindade ja virtuaalbüroode rendileandja ning bürooruumide ja personalirendi optimaalsete komplekslahenduste pakkujana.

Meil ei ole vahendajaid ja edasimüüjaid, kes oma osa lõigata sooviksid. Meil on olemas büroopinnad, kõik vajalikud seadmed ja tehnika ning suurepärane meeskond. Just tänu sellele suudamegi me pakkuda teenuseid madalamate hindadega kui konkurendid.

Meie pakkumised võimaldavad klientidel vältida põhjendamata kulutusi kontorile, seadmetele ja personalile.

 

Rentides vajalikku pinda koos sekretäri- ja raamatupidamisteenustega üksnes vajalikuks perioodiks, vähendavad meie kliendid oma kulutusi tunduvalt ja võivad keskenduda täielikult oma põhitegevusele.

Kui Teil on soov hakata kokku hoidma kontori-, seadme- ja personalikulude arvelt ning muuta oma töö mugavamaks ja tõhusamaks, siis uurige kohe meie teenuseid ning koostage oma isiklik pakett.


Leiate meie teenuste kirjeldused, võrdlustabeli ja pakettide hinnad leheküljelt Virtuaalbüroode rentimine. Saate sealt ka lisateavet, et valida just oma vajadustele vastav teenusepakett.


Leheküljelt Tunnibüro leiate tunnirendiks pakutavate bürooruumide, konverentsisaali, töö- ja parkimiskohtade kirjeldused ja hinnad. Võite reserveerida vajalikud pinnad Interneti kaudu.


Leheküljelt Bürooruumid rendile saate teavet pikaajalise rendilepinguga vabade kontoriruumide kohta.

Rentimiseks või lisateabe asjus pöörduge meie esindaja poole


Kaasteenustena pakume sekretäri-, tõlkija-, juristi- jm teenuseid.

Kui vajate abi või konsultatsiooni mis tahes küsimuses, võite alati pöörduda meie esindajate poole. Oleme alati valmis Teid abistama!