GALERII

Köök

PARTNERID

Estonia pst. 5Swedbank

Tunnibüroo

 

Täielikult seadmete ja tehnikaga varustatud bürooruumide, töökohtade ja konverentsisaalide lühiajaline rentimine (tunnirent).

Meie pikaajaline kogemus ja turumuutuste põhjalik analüüs näitab, et kinnisvaraturul on üha enam kliente, kes soovivad rentida bürooruume lühiajalise ehk tunnirendi alusel.
Üldjuhul on need kliendid, kes oma spetsiifika tõttu viibivad palju väljaspool kontorit: (lähetustel, klientidega kohtumistel, tööga seotud objektidel). Osale klientidest on kõige tähtsam töö paindlikkus ilma mingisuguste koormavate lepingute ja vastavate igakuiste makseteta.
Lisaks virtuaalbüroodele ja pikaajalisele rendile antavatele ruumidele pakumegi me bürooruume tunnihinnaga – koos mööbli, Interneti-ühenduse, arvutite ja muu vajaliku kontoritehnika üürimise võimalusega.
Kuigi bürooruumide ruutmeetri tunnirendi hind on mõnevõrra kõrgem kui pikaajalisel rendilevõtmisel, võimaldab tunnirent siiski tuntavat kokkuhoidu – klient ei ole kohustatud tasuma ruumide eest ajal, mil tal ei ole neid vaja. Tunnirendi korral maksab ta kõige eest just ja üksnes siis, kui tal ruume, mööblit ja seadmeid ning teenuseid tarvis läheb. Büroo tunnirent annab kliendile võimaluse rentida vajadusel luksuslikke ja kallimaid ruume, mida tal ei ole otstarbekas rentida pikaajalise rendilepinguga. Vastavalt oma vajadustele rendivad meie kliendid väikekontori või isegi ainult ühe töökoha (töölaud koos kõikide tööks vajalike seadmetega), ent kohtumiseks väga oluliste klientidega, kellele on tähtis avaldada positiivset muljet, tahavad nad üürida ajutiselt luksuslikke VIP-klassi bürooruume või konverentsisaali.
Meil on lai valik seadmete ja tehnikaga täielikult varustatud ja tööks ettevalmistatud bürooruume ja töökohti, odavamatest VIP-klassini. Lisaks üürime välja luksuslikku konverentsisaali.
Saate broneerida vajalikke ruume ööpäevaringselt meie broneerimislehel Internetis.

Väikekontor

Kirjeldus:

  • Vaatega Estonia pst poole
  • Suurepärane vaade vanalinnale
  • Väga mugav büroomööbel

Pindala:

18.3 m²

Renditasu:

3.00 euro/tund + käibemaks

Parkimiskoht valvega parklas

Kirjeldus:

Valvega parkla

Renditasu:

0.959 euro/tund + käibemaks

Küsimuste tekkimise korral või abi saamiseks palume võtta ühendust meie esindajatega.