GALERII

Konverentssaal

PARTNERID

Estonia pst. 5Swedbank

Bürooruumid rendile

Anname pikaajaliste rendilepingute alusel rendile äri- ja kultuurikeskuses asuvaid kaubandus- ja bürooruume. Nende pind varieerub sadadest ruutmeetritest üheainsa töölauani. Võimalik rentida koos mööbli/seadmetega või ilma.

Ruumide detailsed kirjeldused, fotod, hinnad ja renditingimused leiate meie leheküljel Vabad pinnad

Meie hoone on rohkem kui 100-aastase ajaloo ning huvitava ja omapärase arhitektuuriga ehitis.

Estonia puiestee 1930-l aastatel. Foto: O. Haidak

1900. aastal esitas tollase Reveli kaupmees Isaak Rubinstein taotluse elamu ehitamiseks talle kuuluva maatüki aadressil Estonia pst 5 (tol ajal Puiestee tänava) hoovile. 1911. aastal alustas Rubinstein suure elamu ehitustöid. Hoone fassaad kaeti osaliselt paekiviga. Hoone sai arhitektuuriliselt tollase stiili ja luksuse tipu – Eesti Draamateatri – sarnane.
  


Estonia pst. 5

Teise maailmasõja ajal sai hoone tõsiselt kannatada. 1948.aastal hakati seda taastama ning maja sai üldjoontes oma praeguse väljanägemise. Hoones on aegade jooksul tehtud mitmeid rekonstrueerimis- ja remonditöid. 2001. aastal lasi ehitise tollane valdaja Eesti Merelaevandus renoveerida fassaadi ja ehitada juurde mansardkorruse.


ParklaPraegu on see linnasüdames paiknev pika ajalooga maja seestpoolt moodne kontorihoone, mille plussiks on mugavad juurdepääsuteed ja hästi arendatud infrastruktuur. Kõik meie pakutavad büroo- ja äriruumid vastavad kõikidele kaasaegsetele nõudmistele ja standarditele.
Meie rentnikele ja nende klientidele on olemas mugavad parkimiskohad hoone ees, pluss hoovis asuv valvega parkla. 


Vaade Estonia teatrile

Estonia puiestee poolsetest akendest avaneb imeilus vaade Eesti kirjaniku Anton Hansen Tammsaare nimelisele pargile.

Neljanda korruse akendest paistavad vanalinn, Estonia teater ja Viru kaubanduskeskus.Hoones on olemas kõik vajalikud kaasaegsed kommunikatsioonid, telefonijaam, ventilatsioonisüsteem, tulekahju- ja valvesignalisatsioon ning videovalvesüsteemid. Vajaduse korral on Teil juurdepääs renditavatesse ruumidesse ööpäevaringselt. Kaartidega töötav läbipääsusüsteem, valvurid ja signalisatsioonisüsteem tagavad meie rentnikele ja nende klientidele ohutud ja mugavad töötingimused.


 


Tubades ja koridorides on värvitud seinad, ripplaed ja plastaknad. Osa bürooruumidest on koridorist eraldatud klaasist vaheseinaga (koos alumiiniumist ribakardinatega). Kogu hoones on paigaldatud lukustavad metall- ja klaasmetalluksed.
Põrandakatteks on kasutatud bürooruumide jaoks ettenähtud PVC-katet. Igal korrusel on kaks WC-d, milles kaasaegne sanitaartehnika.

 

Ruumide detailsed kirjeldused, fotod, hinnad ja renditingimused leiate meie leheküljel Vabad pinnad.