GALERII

Töökoht

PARTNERID

SwedbankEstonia pst. 5

Virtuaalbüroo rentimine

Tänapäeva kõrgtehnoloogilises maailmas on tänu globaalse kommunikatsiooni arengule võimalik töötada kus iganes. Ühendad sülearvuti Internetti just siis, kui tarvis. Aeg vaadata uutmoodi ka bürooruumide rentimisele.

 

Uue ettevõtte asutamine nõuab enamasti suuri kulutusi. Kulusid saab kokku hoida bürooruumide ja -personaliga priiskamata.

Tavaliselt moodustavad bürooruumide rent ja kommunaalkulud ning sekretäride töötasud ja maksud suure osa alles tööd alustava firma tootmisega mitteseotud kuludest. Soovite neid kulusid kärpida-optimeerida?

Teie äri iseloom nõuab pidevat ratastel olemist? Töötate hoopiski kodus? Aeg-ajalt on aga ometi tarvis olulisi kliente ja äripartnereid vastu võtta. Loomulikult oleks kena, kui saaksite mitte kusagil kohvikunurgas, vaid esinduslikus büroos ... Lahendus ei ole kaugel!

Võib-olla olete aga Eestis tütarettevõtet asutada sooviv välisfirma. Teil oleks hädasti tarvis, et asjaga tegeldaks ka siis, kui ise eemal viibite?

Lühidalt: kui Teil ei ole suurt ja sügavat mõtet kulutada oma raha bürooruumide rentimisele pikaajalise lepingu alusel, maksta aastaringselt kommunaalkulusid ja personali töötasu ning seonduvaid makse, siis pöörduge meie poole! Esinduslik aadress, isiklik telefon koos Teile saabuvatele kõnedele vastava sekretäriga, kes töötab Teie korrespondentsiga ja täidab Teie ülesandeid, kui Te ise kohal ei viibi. Raamatupidamis- ja tõlketeenus ning juriidilise dokumentatsiooni ettevalmistamine on Teile kättesaadav just sellistes mahtudes ja ajal, kui Teil seda vaja on.

 

Oleme oma pikaajalise töökogemuse alusel väga erinevate klientidega töötanud välja kuus virtuaalteenuste paketti. Nende seast leiab oma vajadustele vastava nii Eestis oma esindust avav suur rahvusvaheline firmast kui ka kodus töötav ühe pere väikeettevõte.

Meie pakettide ja teenuste võrdlustabeli leiate allpool. Kui vajate nõustamist paketi valimisel või lisateenuseid, võtke meiega ühendust. Meie asjatundjad aitavad Teid hea meelega Teie jaoks optimaalse teenusepaketi valimisel.

Virtuaalbüroopakettide võrdlustabel

Paketi nimetus


Teenuste nimetus
„Miinimum” „Kõik vajalik” „Ekstra” „Eliit” „Eliit pluss” „Maksimum”
Büroo registreeritud/juriidiline aadress
Postkast
Telefoninumber
Sekretäriteenus
Interneti-aadress
Lauaarvuti, koos Interneti püsiühendusega  
Bürooruumide rent    
Konverentsisaali rent    
Juristiteenus      
Notariteenus      
Raamatupidamine      
Kliendi esindamine Eestis        
Ettevõtte asutamine          
Teenustepaketi hind eurodes (ei sisalda käibemaksu) 159.78 191.74 255.65 511.29 639.12 1278.23

 

Kui paketis Teile vajalikku teenust ei sisaldu, on alati võimalus saada see eraldi. Sel juhul palume Teid võtta meiega ühendust. Leiame Teile sobiva individuaallahenduse.